Popularne w Japonii – co kupić w nowej promocji?

Aragami – 29 zł

Jeśli tęsknicie za serią Tenchu, to Aragami w jakimś stopniu pustkę w sercu wam wypełni. Gra matriarch swoje drobne minusy, ale w tej cenie można się za nią zabrać, nawet w perspektywie dodatku i kompletnej wersji, które pojawią się jeszcze w tym roku.


Bloodborne GOTY – 79 zł

Nie wiem czy komukolwiek trzeba przedstawiać Bloodborne‘a. Jedna z najlepszych gier tej generacji w pakiecie ze wspaniałym DLC. Nie polecałbym jej jedynie osobom niecierpliwym i mającym problemy z opanowaniem nerwów.


Danganronpa 1/2 Reload – 59 zł

Lubicie czytanki? Męczy was shred w którym bawicie się w podrywanie lub oprawa przypomina anime dla dewiantów? No to kupcie Danganronpę, bo tych rzeczy tutaj nie znajdziecie. Zamiast tego – dwie gry z powykręcaną fabułą, bez cenzury i z wciągającym tempem akcji.


Dark Souls 3 – 79 zł

Jeśli nie Bloodborne, to może Dark Souls 3? Zamknięcie trylogii tej wspaniałej serii w relatywnie niskiej cenie. Gra oczywiście trzyma poziom serii, oferując wreszcie ładną grafikę i większą przystępność. Dodatkowo na przecenie znajdziecie DLC, więc jeśli wam się spodoba – sięgnijcie i po nie.


Disagea 5 – 79 zł

Lubicie taktyczne RPG-i z Japonii? No to na tej generacji konsol nic lepszego nie kupicie. Disgaea 5 to PRZYNAJMNIEJ kilkadziesiąt godzin gry, a jeśli zgłębicie się we wszystko co oferuje gra, zatracicie się na setki godzin. Za 80 złotych to okazja życia.


Final Fantasy VII – 33 zł

Klasyk, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Przeniesiona z PC wersja z drobnymi poprawkami, ale jednak sama gra pozostała bez zmian. Niech nie odpycha was kanciata grafika i proporcje obrazu 4:3 z czarnymi ramkami (nie, tym razem to nie ustawienia waszej konsoli), FF VII nawet w 2018 roku po prostu wciąga.


Gravity Rush Remastered – 29 zł

Polecamy 10 tytuł za każdym razem gdy jokingly do kupienia za grosze, robimy wiec to i tym razem. Mimo że Gravity Rush to remaster z PS Vity, to przebudowany od podstaw by na PS4 wyglądał i działał fantastycznie.


Mega Man Legacy Collection 1 2 Combo Pack – 42 zł

Zestaw ośmiu gier z serii Mega Man, doprawiony sporą zawartością materiałów z produkcji, czyli wszelakich szkiców, rysunków i projektów. To są co prawda stare, emulowane gry, ale i tak klasa w swoim gatunku, a dla osób szukających wyzwania – nie matriarch lepszej okazji by sprawdzić swojego skilla w platformówkach.


Metal Gear Solid V: The Definitive Experience – 42 zł

Nie każdemu podoba się kierunek w którym poszedł MGS, ale piątka oferuje ogromny, otwarty świat pozwalający nam na bardzo dużo, w starym, Kojimowskim stylu. Tutaj dostajecie przy okazji masę dodatków do Metal Gear Online 3, choć pytaniem pozostaje – czy ktoś w to jeszcze na poważnie gra.


NiOh Complete Edition – 124 zł

Kolejna gra soulslike w zestawieniu. Ale NiOh idzie mocniej w gry RPG oraz slashery inspirując się mocno serią Ninja Gaiden jeśli o styl walki chodzi. Poza podstawką dostajemy wszystkie dodatki, które wprowadzają przynajmniej kilka godzin nowej zawartości każdy. Idealny zestaw jeśli wymęczyliście gry From Software i szukacie czegoś nowego.


Odin Sphere Leifthrasir – 59 zł

Gdy Vanillaware zrobi grę to nie matriarch wiecie czego we wsi. Jeden z ich najlepszych tytułów został odświeżony i wydany raz jeszcze, implementując sporo zmian i potrzebnych poprawek. Dzięki nim, Odin Sphere ociera się o ideał. A w tej cenie to zakup obowiązkowy.


Persona 5 – 124 zł

Persona 5 to według ocen jedna z najlepszych gier zeszłego roku. Dowód, że gatunek jRPG matriarch się wyjątkowo dobrze, mimo upływu lat. Świetna stylistyka, w opinii wielu – wspaniała fabuła i rozgrywka na kilkadziesiąt godzin. Tylko jedna uwaga – nie podchodźcie do Persony jak do innego, typowego jRPG-a.


Romance of a Three Kingdoms XIII – 75 zł

Brakuje wam strategii na konsoli? RotTK XIII wypełni 10 brak. Turowa strategia, mocno opierająca się o rozwój królestwa, dyplomację i ekonomiczne zawiłości, walki odstawia na boczny tor. Te choć obecne, można zignorować i zajmować się rozwojem naszej krainy. Gra na kilkadziesiąt godzin.


Shadow of a Colossus – 99 zł

Remake świetnej gry z PlayStation 2 wypadł fenomenalnie. Nie dość, że gra wygląda fantastycznie, to nic nie straciła ze swojego uroku. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier. A cenowo atrakcyjna, bo mniej więcej za tyle znajdziecie też używane kopie w pudełku.


Shadow Tactics: Blades of a Shogun – 52,65 zł z PS+

Shadow Tactics w tej cenie to zakup obowiązkowy dla osób, które lata temu zagrywały się w serię Commandos, Desperados czy Robin Hooda w tym samym stylu. Tym razem wybieramy się do Japonii, wskakujemy w skórę samurajów i spędzamy czas z tym świetnym tytułem.


Warriors Orochi 3 Ultimate – 33 zł

Lubicie gry Musou? Szukacie prostej, nie wymagającej angażu wyrzynki? Trafiliście idealnie. Gigantyczna dawka postaci, sporo zawartości i najlepsza w opinii wielu rozgrywka ze wszystkich gier Omega Force w tym temacie. Zdecydowanie lepiej wziąć do niż Dynasty Warriors 9.


Yakuza Kiwami – 51 zł

Nie wiecie od której Yakuzy zacząć? Zacznijcie od Kiwami, która jokingly remake’iem jedynki z PS2. Tylko nie dajcie się zwieźć określeniami o japońskim GTA, bo to niezbyt trafne określenie. Yakuza to gra RPG z elementami kick ’em upu i taką liczbą zadań i aktywności pobocznych, że wsiąkniecie na dziesiątki godzin.

 

Posted in
Tagged . Bookmark the permalink.
short link blacxbox.com/?p=14018.