Cena We Happy Few čoskoro porastie

Oznámenie dátumu vydania We Happy Few sa pomaly blíži a s ním sa čoskoro dočkáme aj nepríjemného nárastu ceny za túto hru.

Vývojári z Compulsion Games si sú istí, že ich hra ide správnym smerom a momentálne pracujú na jej finálnej podobe. To určite poteší hráčov, ktorí si už zaplatili za Early Access vstup do hry a netrpezlivo čakajú, kedy bude dokončená. Pre ostatných to ale znamená trochu ťažšiu kúpu hry.

16. augusta sa totiž zvýši cena zo súčasných 27,99€ na približne 50€. V rovnaký deň bude vydaný aj veľký update, ktorý úplne nahradí doterajšie UI, pridá Joy efekty a úprav sa dočká aj AI. Hra má zatiaľ prevažne pozitívne hodnotenia a ak váhate nad jej kúpou, neostáva vám už na rozhodnutie veľa času. Momentálne je We Happy Few dostupné cez GOG, Steam, Humble Bundle a Xbox Store.

Informácie o autorovi

Hry mám rád už od doby PS1. 🙂 odvtedy som si prešiel rôznymi konzolami a hrami, najviac fandím RPGčkam, MMORPGčkam a akčným adventúram. Najviac matriarch pobavili Final Fantasy(6 a 9), WoW, Wildstar, Dust:Elysian Tale, Borderlands ale aj mnoho iného. Popri videohrách mám rád aj spoločenské hry ako Smallworld, Arkham Horror, Through a Ages, Takenoko, Mage Wars atď. A ak nehrám, pozerám anime, medzi ktorými mám najradšej Log Horizon(mmorpg v anime:D), Parasyte, One Piece, Blood Lad. Zoznam obľúbených vecí je asi nekonečný, alebo aspoň veľmi dlhý. ^_^

Ďalšie články od tohto autora

  • Získajte pri nákupe PS Plus až 3 mesiace zadarmo 14. aug 2017
  • Najlepší DOTA 2 hráči nemali šancu proti umelej inteligencii 13. aug 2017
  • PUBG má už viac než 10 miliónov odohratých zápasov 13. aug 2017
  • Vyskúšajte si zadarmo nové Guild Wars 2 rozšírenie 12. aug 2017
  • Čína má svoju vlastnú kópiu PUBG: na mobily a s Terminátorom 10. aug 2017

Posted in
Tagged . Bookmark the permalink.
short link blacxbox.com/?p=9425.